Čechy - Praha - Kutná Hora

o úroveň vyššie
Termíny a ceny:
Termín:   
Cena/osoba
Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie:
(+5,10 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka:
zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pre skupinu ponúkame cenu dohodou s možnosťou individuálneho výberu programu.

V cene je zahrnuté:
doprava zájazd.autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, poistenie CK voči insolventnosti, DPH, prehliadka pamiatok podľa programu bez vstupov.

Praha + Kutná Hora3 – dňový autobusový zájazd
  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia:
  •  Trvanie: 3 dni
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Cena od: 89,00 €

Program zájazdu:
1. DEŇ: Odchod autobusu o 4:30 hod. z parkoviska Zimného štadióna v Prievidzi. Cesta zo Slovenska do Čiech s krátkymi bezpečnostnými prestávkami. Príchod do Prahy v dopoludňajších hodinách.
Prehliadka mesta: VYŠEHRAD – Vyšehradské sady, Kostol sv. Petra a Pavla, Vyšehradský cintorín, Vyšehradská skala. NOVÉ MESTO – Národné múzeum, Štátna opera, Václavské námestie, Národné divadlo, Slovanský ostrov, Tancujúci dom, Novomestská radnica, Kostol sv. Ludmily.
2. DEŇ: Po raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta: HRADČANY – Pražský hrad, Katedrála sv. Víta, stredoveké paláce, Loreta, MALÁ STRANA – Kostol sv. Mikuláša, Valdštejnský palác, Kampa, Kostol Panny Márie Víťaznej s Pražským jezulátkom.
Večer osobné voľno. Nocľah.
3. DEŇ: Po raňajkách odchod z Prahy. Cesta do Kutnej Hory. Zastávka v SEDLCI: prehliadka Kostnice a Katedrály Nanebovzatia Panny Márie.
Pokračovanie cesty do KUTNEJ HORY: prehliadka historického centra mesta – Chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr – kráľ. mincovňa. Osobné voľno, obed.
Presun autobusom k zámku ŽLEBY – prehliadka zámku.
V podvečerných hodinách spiatočná cesta cez Čechy na Slovensko s krátkymi bezpečnostnými prestávkami. Príchod do Prievidze v neskorých večerných hodinách.