Anglicko - Luxemburg – Brusel – Londýn - Paríž

o úroveň vyššie
Poznámka:
zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pre skupinu ponúkame cenu dohodou s možnosťou individuálneho výberu programu.

V cene je zahrnuté:
doprava zájazdovým autobusom, trajekt do/z Anglicka, 2 x ubytovanie s angl. raňajkami + 1 x ubytovanie s kontinet. raňajkami, sprievodca CK, poistenie CK voči insolventnosti, DPH, prehliadky pamiatok podľa programu bez vstupov.
Termíny a ceny:
Termín:   
Cena pre študentov ubytovaných v 2 – 6-lôžkových izbách
Cena pre dospelých ubytovaných v 2-lôžkových izbách
Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie/pobyt:
(+13,60 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka:
zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pre skupinu ponúkame cenu dohodou s možnosťou individuálneho výberu programu.

V cene je zahrnuté:
doprava zájazd.autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli s angl. raňajkami + 1 x ubytovanie v hoteli s kontinent. raňajkam, sprievodca CK, poistenie CK voči insolventnosti, DPH, prehliadka pamiatok podľa programu bez vstupov.

Londýn - Paríž8 – dňový autobusový zájazd
  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia:
  •  Trvanie: 8 dní
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Cena od: 249,00 €

Program zájazdu:
1. DEŇ: Odchod autobusu o 16:00 h. z parkoviska zim. štadióna v Prievidzi. Cesta cez Čechy, Nemecko s krátkymi bezpeč. prestávkami.
2. DEŇ: V ran. Hod. príchod do Luxemburska – prehliadka mesta Luxemburg: Armádne námestie, divadlo, radnica, Veľkovojvod. palác, Kozie skaly s kazematami, katedrála Notre Dame. Cesta do Bruselu, po príchode povinná 9-hod. Bezpeč. Prestávka vodičov. Prehliadka pamätihodností mesta: Grand Place, cech. domy, radnica, Pis Manneken, katedrála, Múzeum mincí. Vo večer. hodinách presun do prístavu Calais vo Francúzsku.
3. DEŇ: V skorých ran. hod. plavba trajektom do prístavu Dover v Anglicku. Príchod do Londýna v dopol. hod. Prehliadka: nultý poludník v Greenwichi, loď Golden Hind, Shakespear. divadlo Globe, katedrála St. Paul´s, Madam Tussaud´s – múzeum vosk. figurín, Regents Park. Ubytovnanie, nocľah.
4. DEŇ: Po angl. raňajkách prehliadka mesta: Westminsterská katedrála, výmena stráží pred Buckinghamským palácom, Oxford Street, návšteva múzeí v štvrti Kensington – Viktória a Albert, Geologické, Vedecké a Prírodovedné múzeum. Nocľah.
5. DEŇ: Po angl. raňajkách prehliadka mesta: Britské múzeum, Národná galéria na Trafalgarskom námestí, vládna šťvrť Whitehall, Westminsterské opátstvo, Parlament s Big Benom, obrie koleso London Eye, Covent Garden, Soho s Čínskou štvrťou, Piccadilly Circus. Vo večerných hodinách odchod z Londýna do Doveru, trajekt do Calais.
6. DEŇ: Cesta cez Francúzsko. V ranných hodinách príchod do Paríža. Prehliadka mesta: chrám Notre Dame, radnica, Centre G. Pompidou, Louvre, Tuilerijské záhrady, Invalidovňa, Eiffelovka. Ubytovanie a nocľah.
7. DEŇ: Po kontinent. raňajkách prehliadka mesta: chrám Sacre Coeur, Moulin Rouge, Opera, chrám Madelaine, Nám. Svornosti, Champs Elysées.
Alternatívou je celodenný pobyt v zábavnom parku Disneyland. Vo večerných hodinách odchod z Paríža. Cesta cez Francúzsko.
8. DEŇ: Cesta cez Nemecko, Čechy na Slovensko. Predpokladaný príchod v popoludňajších hodinách.