Anglicko - Londýn

o úroveň vyššie

Termíny a ceny:
Termín:   
Cena pre študentov ubytovaných v 2 – 6-lôžkových izbách
Nepovinné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie/pobyt:
(+10,20 €)
Spolu: 0,00 € 

Poznámka:
zájazd sa uskutoční pri minimálnom počte 35 účastníkov. Pre skupinu ponúkame cenu dohodou s možnosťou individuálneho výberu programu.

V cene je zahrnuté:
doprava zájazd. autobusom, trajekt do/z Anglicka, 3 x ubytovanie v hoteli s angl. raňajkami, sprievodca CK, poistenie CK voči insolventnosti, DPH, prehliadka pamiatok podľa programu bez vstupov.

Anglicko – Londýn6 - dňový autobusový zájazd
  •  Typ zájazdu:
  •  Destinácia:
  •  Trvanie: 6 dní
  •  Doprava: autobusová / individuálna
  •  Cena od: 259,00 €

Program zájazdu:
1. DEŇ: Odchod autobusu z parkoviska Zimného štadióna v Prievidzi v ranných hodinách. Cesta cez Slovensko, Rakúsko, Nemecko a Belgicko s krátkymi bezpečnostnými prestávkami.
2. DEŇ: V skorých ranných hodinách príchod do Francúzska – trajekt do Anglicka. Cesta do Londýna. Prehliadka pamiatok v meste: observatórium v Greenwichi, loď Golden Hind piráta F. Draka, Shakespearovo divadlo Globe, múzeum moderného umenia Tate Modern, katedrála St. Paul´s, Monument - pamätník na Veľký požiar, bývalý kráľovský hrad Tower of London, jediný zdvíhací most Tower Bridge a Doky sv. Kataríny. Ubytovanie, nocľah.
3. DEŇ: Po anglických raňajkách pokračovanie v prehliadke pamiatok mesta: Westminsterská katedrála,výmena stráží pred Buckinghamským palácom, návšteva múzea voskových figurín madam Tussaud, návšteva múzeí v štvrti Kensington - Prírodovedné, Geologické, Vedecké a Viktória a Albert múzeum, prípadne návšteva parkov Hyde Park, Kensington Gardens a Royal Albert Hall a pamätníka Albert Memorial. Nocľah.
4. DEŇ: Po anglických raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta: British Museum, National Gallery na Trafalgar Square, vládna štvrť Whitehall, kráľovská katedrála Westminster Abbey, Parlament s vežou Big Ben, obrie koleso London Eye, štvrť zábavy Soho s Čínskou štvrťou, Soho a Piccadilly Circus. Vo večerných hodinách odchod z Londýna na trajekt.
5.DEŇ: Spiatočná cesta cez Francúzsko, Belgicko, Nemecko a Rakúsko na Slovensko s krátkymi bezpečnostnými prestávkami. Príchod do Prievidze vo večerných hodinách.